3M Perfect-It Car Paste Wax Tuhý ochranný vosk 39526

3M Perfect-It Car Paste Wax Tuhý ochranný vosk 39526

Popis produktu

Tento výnimočný leštiaci vosk sa stal víťazom v mnohých súťažiach a využívajú ho tí najväčší profesionáli. Bežná cena, výnimočný lesk. To všetko vďaka revolučnému zloženiu s pridaním akrylového silikónu – flouropolymeru. Látka ktorá zabezpečuje extrémnu ochranu, lesk a vodeodolnosť.
3m Perfect-It Show Car Paste Wax okrem toho, že na vašom aute vyzerá úžasne, tak ponúka luxusnú ochranu proti slnku, dažďu, vzdušným kontaminantom a ďalším prvkom škodiacim farbe vášho auta. Vytvára tzv. “mokrý efekt”, je odolný voči odtlačkom prstov, prachu i vlhku. Jedna nádobka vám vydá na 20 – 30 aplikácií

Hodnotenie

3M je špička vo viacerých oblastiach a tak isto je to aj v oblasti áut a auto detailingu. Vyrábajú skvelé vosky, leštiace pasty, leštiace kotúče, mikrovláknové utierky, ktoré sú jedny z najlepších ak nie najlepšie na svete. Rovnako to je aj pri dnes recenzovanom vosku 3M Car Paste Wax 39526. Tento vosk radíme medzi tzv. hybridné vosky čo znamená že sú zmesou prírodných a syntetických materiálov.

Plastová špachtlička na vosk

Na tento vosk vždy nazerám s nostalgiou, pretože to bol môj prvý skutočný profi vosk (dovtedy som používal výrobky od korytnačky).

Aplikácia je veľmi jednoduchá avšak dávajte pozor aby ste nanášali naozaj tenkú vrstvu pretože tento vosk sa vo väčších vrstvách horšie dolešťuje. Aplikujeme penovým alebo mikrovláknovým aplikátorom. Môžete ho nabrať trením po povrchu vosku alebo plastovou špachtličkou. Špachtlička je veľmi dobrá vec hlavne pri veľmi tvrdých voskoch a máte pri nej aj väčšiu kontrolu koľko vosku nanášate.

 

penový aplikátor na voskTento vosk v letných horúcich dňoch veľmi rýchlo zasychá takže je vhodnejšie ho aplikovať ráno alebo večer, prípadne v studenom počasí. Aplikujte ho radšej po paneloch a nie na celé auto naraz, následné dolešťovanie by bolo zdĺhavé. Po aplikácií a doleštení je povrch auta veľmi hladký a má vyšší lesk. Ohľadom mokrého vzhľadu je to diskutabilné pretože niekto ho vidí, iný zase nie. Plechová krabička má trošku väčšie rozmery ako dlaň takže nepadne presne do ruky. S touto chybičkou krásy sa však stretávame u viacerých výrobcov. Výdrž vosku by som prirovnal k priemerným, záleží ako šetrne a často budete po aplikácii auto umývať. Ja som jeho prítomnosť na aute pozoroval aj po 2 mesiacoch od aplikácie s priemerným umývaním raz za 2 týždne.

3M Perfect-It Car Paste Wax Tuhý ochranný vosk

je ľahko aplikovateľný, trošku horšie rozlešťovaný vosk s krásnym zrkadlovým finišom, úžasným beadingom a odvodom vody. Zanechá povrch vášho auta nádherne lesklý a hladký a chránený. Jediný zápor je jeho výdrž, ktorá by mohla byť trošku lepšia.

TU si môžete prečítať AKO NAVOSKOVAŤ AUTO

3M Perfect-It Car Paste Wax

8

Cena

7.0/10

Kvalita

9.0/10

Výhody

  • ľahká aplikácia
  • lesklý vzhľad
  • hladký povrch
  • odvod vody
  • nádherný beading

Nevýhody

  • výdrž mohla byť lepšia

Pridaj komentár