Vlastné Šitie Štítky, Personalizované Značky , Organickej Bavlny Pásky samolepiace Štítky, Kvety, Obchodné Meno (MD3037)

Vlastné Šitie Štítky, Personalizované Značky , Organickej Bavlny Pásky samolepiace Štítky, Kvety, Obchodné Meno (MD3037)

Vlastné Šitie Štítky, Personalizované Značky , Organickej Bavlny Pásky samolepiace Štítky, Kvety, Obchodné Meno (MD3037)

  • €6.60


♥ Vlastné Bavlna Páse s nástrojmi Štítok ♥ ♥♥♥ celkovej veľkosti označenia v hlavnom obrázku: 12mm x (40 mm + 20 mm), Celková veľkosť label = Bavlna pásku šírka x (dizajn, veľkosť + šitie veľkosť) ♥♥♥ Tieto vlastné oblečenie menovky vytlačené na bavlna pás, sú mäkké , ale celkom robustné;nebude slabnúť alebo fray preč a môže byť stroj umyté a sušené,100% organickej bavlny, sú CPSIA vyhovujúce a ideálne pre detské oblečenie. ♥♥♥ Pri vybavení objednávky uveďte: 1. nechajte názov, ktorý chcete vytlačiť, alebo akýkoľvek váš text do "Poznámky" časti ; Ak máte obrázok, môžete ju pripojiť k diskusii, 2. Vyberte číslo font, ktorý chcete (posledná foto) alebo nie je v vyberte možnosť (použitie písma zobrazený v hlavnom foto) Budeme vykonávať štítok dizajn založené na informáciách, ktoré ste poskytli. A požiada vás o potvrdenie, že tento dizajn je to, čo nakoniec chcete. ♥♥♥ Môžeme tlačiť vaše logo, umelecké diela, alebo vlastný text. Ak máte obrázok, môžete ju pripojiť k diskusii; jpg a png sú všetky v poriadku - aspoň 300 dpi, Ak by ste chceli, veľkosť alebo množstvo menovku, ktorá nie je zobrazená, len mi poslať konverzácie alebo vyžiadanie pre vlastné, aby som sa bude dať rozumnú ponuku. Naše šijacie štítok materiál je 100% bavlna, len s bielym pozadím a nebola odrezaná. Cena štítku závisí na štítku veľkosť. Ak štítku veľkosť sa líši od vzorky, cena sa bude líšiť (prosím, kontaktujte ma na novú cenu) ♥♥♥ Prosím, kontaktujte ma, ak máte nejaké otázky!!!

Štítky: vlastné obliekať labels, osobné vlastnou značkou, ručné pletenie štítok, private label šaty, logo pin vlastné, kuchyňa označenia ce, vlastné tlačové pásky, Vlastné, prispôsobený záruka štítok, vlastné logo.


  • Technics: TLAČENÉ
  • Materiál: Handričku
  • Číslo Modelu: MD
  • Funkcia: umývateľný
  • Typ Produktu: Odev Labels
  • Typ Menovky: Hlavné Lables
  • Použitie: Tašky
Atmcclelland 2020-10-06

Second time ordered from this company. Very satisfied.

Rahma Zany 2020-11-16

Am excited… Top Service

Kingsterbing 2020-12-07

Super

Anton Vietnam 2020-10-25

Excellent. Highly recommended

Write a review

Note: HTML is not translated!
    Bad           Good