J3060 00XK192 pre Lenovo H5010 M93P IBSWME BSWD-LM2 V1.0 Doske testované plne fungovať Doprava Zadarmo

J3060 00XK192 pre Lenovo H5010 M93P IBSWME BSWD-LM2 V1.0 Doske testované plne fungovať Doprava Zadarmo

J3060 00XK192 pre Lenovo H5010 M93P IBSWME BSWD-LM2 V1.0 Doske testované plne fungovať Doprava Zadarmo

  • Kategória: Notebook Časti
  • Kód Výrobku : w187714
  • Dostupnosť : Skladom
  • €39.57


Kupujúci treba venovať pozornosť: Všetky dosky testovali sme veľmi prísne, môžeme sa uistite, že to funguje na 100% pred odoslaním, Ako doske je presné položky, to je ľahko poškodený v prepravu spôsobom a inštalácia. Normálne, Budeme pack je dobre, aby sa zabránilo prepravy poškodený. Ale o inštalácii, je najdôležitejším faktorom v základnej doske otázky. Ak existuje akékoľvek chybu nainštalovať, bude to spôsobiť čierne video alebo nemožno zaviesť, atď.. Takže niektoré základné dosky nemusí fungovať pri prijímať. V tomto prípade, pls urobiť, neváhajte, kontaktujte nás, Máme zvuk služby zákazníkom tím bude reagovať tak, aby si do 24 hodín, Kým uspokojivé riešenie.

Pls láskavo pomôcť, aby nám láskavosť a nechajte neutrálne alebo negatívne spätné väzby priamo, veľmi pekne Ďakujem za vaše veľké pochopenie a pomoc.

Poznámka :uistite sa, že ste na overenie katalógové číslo na základnej doske pred zakúpením tohto výrobku.

Návrat& Vrátenie A Zmena Dtails:

1. Vynikajúce testované s 90 dní záruka. 2. Kupujúci a Predávajúci sa postaviť každej strane prepravné náklady na výmenu, ak doske problémy od predávajúceho.Kupujúci zaplatiť dodatočné náklady na dopravu v prípade výmeny iný model.

3. Prijať náhradu, ak doske problémy z predávajúci,ale kupujúci stojan prepravné náklady.

4. Neprimerané požiadavky pre vrátenie & kupujúci zakúpený zlý model. Len vrátenie 80% z nákupu objednávky. Ak doske bola poškodená .Odmietame vrátenie a tiež sme sa, prosím, na komunikáciu s kupujúcim na riešenia.

5. Vrátenie položky by mali byť uvedené poradové číslo a lepšie byť prijaté v rámci Záruky. Upozornenie: nie prijať spor bez akejkoľvek komunikácie. pripomienky: 1.Či pre-predaj a pred-po, ak máte nejaké otázky,môžete na E-mail, MSN alebo online chat,kontaktujte nás,

Budeme bezodkladne odpovedať na vašu otázku . 2:Sme závislí na spokojnosti zákazníkov, aby successed , Preto, váš názor je pre nás veľmi dôležité ! 3:Ak ste spokojní s našimi položky a službách ,prosím dajte nám dobrú spätnú väzbu ,vopred ďakujeme !

Štítky: lenovo drobné hdmi, black pearl model, lenovo thinkcentr, aes ni, ventilátor od spoločnosti lenovo, drobné, hd portable, lenovo m93p, zlodej, M93p, lenovo drobné.


  • Názov Značky: Yealanno
  • Položka Stav: Nové
  • Číslo Modelu: 00XK192
  • Kompatibilné Značky: Lenovo
  • Typ Pamäti: DDR2
  • S CPU: Áno

Write a review

Note: HTML is not translated!
    Bad           Good