Monster Moto Štít VNH2SP30 stepper motor ovládač modul vysoký prúd 30A

Monster Moto Štít VNH2SP30 stepper motor ovládač modul vysoký prúd 30A

Monster Moto Štít VNH2SP30 stepper motor ovládač modul vysoký prúd 30A

 • €4.28

  €4.50

Teplé riadka: Milí kupujúci, Naše najlacnejšie prepravné služby Ekonomické kategórie logistiky (SunYou Ekonomické Air Mail ,Čína Príspevok Obyčajný Malý balík Plus ) môže pochádzať len montážou to dospelo vašej krajine,prosím vyberte si Štandardné kategórie logistiky ak chcete úplné sledovanie informácie.

Upozornenie: nové sledovacie číslo pre ČÍNU Post Obyčajný Malý balík Plus možno vysledovať len montážou to doraziť na letisko vo vašej krajine,zvoľte si, prosím, Čína Príspevok Air Mail, ak chcete úplné sledovanie informácie.Rovnaký výrobok dorazí v 15 do 60 dní Sledovania info Číny Post Obyčajný Malý balík Plus môže byť kontrola here:www.17track.net/en Monster Moto Štít Popis: To je v podstate ramped až verzia nášho Ardumoto motorových vodič štít. Pre toto monštrum štít sme nahradili L298 H-most s pár VNH2SP30 full-most motorových ovládače. Sme tiež posilní až podporné obvody, tak táto doska je schopné jazdy pár vysokým prúdom motory! Na VIN a motorových von, sú rozbil pre našich 5mm skrutka svorky (nie je súčasťou), takže je jednoduché pripojiť väčší prierez vodičov. Poznámka: Pri používaní tejto stravovanie v extrémne vysokej dopyt aplikácie môže byť potrebné zvýšiť tepelný výkon s chladiča alebo ventilátor a spájkovať vodiče priamo na palube namiesto použitia skrutkovacie svorky (okrem nespočetných iné komplikácie prítomné v high-súčasný systém), Avšak pri používaní dosky na prúdmi až 6A čipy sa sotva sa stal výrazne teplé.cjmcu Funkcie: Napätie max: 16V Maximálny prúd hodnotenie: 30 Praktická jednosmerný Prúd: 14 snímanie Prúdu k dispozícii analógový pin MOSFET na odpor: 19 m (na nohu) Maximálny PWM frekvencia: 20 kHz Tepelnej Vypnutie Podpätie a Prepätie vypnutie

Štítky: monster motorových štít, moto štít, arduino motorových štít, 0 10v 4 20ma, vodič monster, monster štít, vnh5019, arduino micro, vnh2sp30, arduino gesto.


 • Číslo Modelu: MW
 • Strata Sily: 1
 • Druh: Regulátor Napätia
 • Napájacie Napätie: 1
 • Názov Značky: JEDNODUCHÉ ROBOT
 • Aplikácia: Počítač
 • stav: Nové
 • Pôvod: CN(Pôvodu)

Write a review

Note: HTML is not translated!
    Bad           Good