Drevoobrábacích Kotúčových Bodovanie pílového Kotúča Rezanie Dics pre Panel Videl Posuvný Stôl Píly na Drevo a MDF Rezanie 120mm (12+12)T

Drevoobrábacích Kotúčových Bodovanie pílového Kotúča Rezanie Dics pre Panel Videl Posuvný Stôl Píly na Drevo a MDF Rezanie 120mm (12+12)T

Drevoobrábacích Kotúčových Bodovanie pílového Kotúča Rezanie Dics pre Panel Videl Posuvný Stôl Píly na Drevo a MDF Rezanie 120mm (12+12)T

 • €23.91

  €24.65

Čo to pre Priemyselné použitie pílového Kotúča

Drevospracujúci pílové kotúče majú rôzne triedy vrátane DIY, Všeobecné a Priemyselných Tried, atď. Hlavné rozdiely sú z nasledujúcich hľadísk:

Rôzne Telo Píly a TCT Materiál, Trvanlivosť (Životnosť)

Či hrúbka telo píly je jednotné

Či vonkajšieho kruhu a vnútorného kruhu sú sústredné

Procesy sawtooth zváranie.

Pre Priemyselné použitie pílového Kotúča, jeho život môže trvá najmenej 10 až 30 krát ako Všeobecné a DIY triedy, nože, píly telo je jednotné, aby prácu kus rezné presnosť, vonkajší kruh a vnútorného kruhu sú sústredené, aby sa uistili, č rezanie tolerancie pre rôzne práce kus rezné deepth, na sawtooth sú tiež jemné zvárané, aby sa uistili, č stop pre priemyselné hmotnosť množstvo a dlho neustále rezacie práce.

Pre priemyselné použitie lamiel môže byť použitý na nahradenie DIY a Všeobecné Triedy, ale DIY a Všeobecné Triedy čepele nie sú dobré pre Priemyselné práce aj to je potiahnuté s Nano alebo iné povrchové úpravy. Pretože je veľký rozdiel na výrobné náklady, Priemyselné Triedy pílového Kotúča cena je oveľa vyššia ako DIY a Všeobecné Triedy.

Všetky Leabon obchod Pílové Kotúče sú pre Priemyselné použitie. Plz byť starostlivo zvoliť vhodné triedy pílového kotúča proti vaše pracovné požiadavky. Aj neváhajte nás kontaktovať pre všetky objednávka viac ako 5 ks, než si kúpite, pretože ťažká váha, sme sa prispôsobiť vás najlepšie riešenie buď Najrýchlejšie Dodanie alebo Väčšina Ukladanie spôsob proti destináciu a množstvo.

Drevospracujúci Bodovanie Videl (ATB Zuby ) na obrábanie Dreva Rezanie

Špecifikácia Názov Produktu Tesárstvo Circular Saw Blade Značkou LEABON Typ Klzný Stolík pílového Kotúča Farba Podiel Materiálu Zliatiny

Rozmer/mm

Dia*Zuby hrúbka*Vŕtanie*Zuby

120x2.8-3.6x20x(12+12)T

120x2.8-3.6x22x(12+12)T Package 1pc v každom balíčku

Funkcie

Produkt Real Shot

Použiteľné Zariadenia a Spracovanie Materiálu

100% zbrusu nový Drevospracujúci Circular Saw Blade je použiteľný pre posuvné stôl a vratné videl s vysokou kvalitou,a na spracovanie rôznych drevín,ako MDF, masívneho dreva a holiace predstavenstva, pričom rez povrch dreva rada spracované v našej pílového kotúča je hladká a nie je kolaps.

Štítky: bushcraft, bey čepeľ, prípravok videl nástroj, 4x6 cm, videl, kruhový mini videl, diamanty sharpener, videl starlock, electr videl, krém mrazničky.


 • Použitie: Komerčné Výroba
 • Názov Značky: Creawood
 • farba: Sliver
 • Veľkosť: 120x2.8-3.6x20/22x(12+12)T
 • Typ Kotúča: Pílové Kotúče
 • DIY Dodávky: Tesárstvo
 • Počet Pc: 1 ks
 • Certifikácia: ŽIADNE
 • Čepeľ Materiál: Legovanej Ocele
 • Pôvod: CN(Pôvodu)
 • Číslo Modelu: LBSB120
 • Dokončovacie: Iné
Auysmant 2021-01-29

The seller is well done!!! Sent the order on the day of registration! The saw is very good, but one minus is-plastic adjusting rings, if they were steel, then adjusting the cutting thickness would be more accurate. And in general, for such a price, everything is very good!

Nurin Comel97 2020-12-08

There was a stag on one tooth, and pilit was good.

Mulatka Vika 2021-01-02

Very good scriber. Very happy with the product.

Angel Bosicom 2021-01-08

Product received but not tested yet.

Write a review

Note: HTML is not translated!
    Bad           Good