Zásuvky Plug Kryty (50 Ks) Ultra Jasné, Odolné Elektrické Chránič Bezpečnosti Čiapky Elektrické Zásuvky Zahŕňa

Zásuvky Plug Kryty (50 Ks) Ultra Jasné, Odolné Elektrické Chránič Bezpečnosti Čiapky Elektrické Zásuvky Zahŕňa

Zásuvky Plug Kryty (50 Ks) Ultra Jasné, Odolné Elektrické Chránič Bezpečnosti Čiapky Elektrické Zásuvky Zahŕňa

 • Kategória: shop
 • Kód Výrobku : w29485
 • Dostupnosť : Skladom
 • €5.52

  €8.76

38246 Elektrické nebezpečenstvá sú najčastejšia príčina nebezpečenstva pre svoje deti domov. Nemôžete zastaviť ich zvedavosť, ale nemôžete pozerať sa na ne celý deň. To je dôvod, prečo naše zásuvky, zástrčky sú vyrábané.

Pre dospelých, je ľahko vytiahnuť z nepoužívaných zásuviek, ale nie je to možné pre vaše krásne plazenie deti. Pretože sú navrhnuté tak pevne, aby sa deti mohli len ťažko vytiahnuť von.

Priehľadný dizajn, čo je prakticky neviditeľné cutie chalanov oči. V "zahraničí" zástrčky tiež pomáha chrániť deti od zadania nebezpečné predmety v nevyužité výstupy.

Zásuvky plug vzťahuje na dieťa sú žiadne ftaláty, BPA, chemikálií. LEN premium surovín. Nebude oslobodený žiadne urážlivé vôňu. Vaše deti alebo rodiny nebude trpieť žiadne poškodenie.

Zásuvky, kryty dieťa korektúry sú úplne TRANSPARENTNÉ pre skryté vo vašej domácnosti. Je to pre vás ťažké rozpoznať ich existencie. Takže tam nie je žiadny vplyv na krásu vašej rodiny. Čiapky sú odnímateľné a opakovane a pomôcť zastaviť ostré predmety alebo prsty z strkal do nevyužité elektrických zásuviek.

Elektrické Zásuvky Plug Chrániče Pre USA Zásuvky: Dosť na pokrytie najviac z vášho domova elektrické zásuvky. Vhodné pre všetky 2 a 3-pronged zásuviek.

Doplnkové Ochranné Dizajn: Keď naše plug kryty sú ľahko inštalovať, ich extra-napätý dizajn z nich robí zostať na mieste, tvárou v tvár zvedavý malé prsty.

Inštalácia: Vložte Zásuvky čiapky do všetkých nevyužitých elektrických zásuviek a ich zatlačte pevne na miesto.

Farba: transparentná

materiál: plast

Kategória: 3*1,8 cm

Obsah Balenia:

50*Zásuvky Plug Zahŕňa

Len vyššie obsah balenia, ostatné výrobky nie sú zahrnuté.

Poznámka: Ľahké fotografovanie a rôzne displeje môžu spôsobiť farebné položky na obrázku trochu líšiť od skutočného vec. Meranie dovolené chyby +/- 1-3 cm.

Štítky: 16 gb ddr4 notebook ram, baseball cap patch, dbg prachu plug, bejzbalových spp mužov, spojené štáty elektrickej zásuvky kryt, mäkká bezpečnosť zahŕňa, dieťa bezpečnostné zásuvky, kolo elektrickej zásuvky kryt, bezpečnosť plug zahŕňa, dotyk zte.


 • Položka Druh: Bezpečnosť Elektrických Zariadení
 • Číslo Modelu: Ako popis
 • Materiál: Plastové
 • Vzor Typ: Pevné
 • Vekové Rozpätie: 5M
 • Názov Značky: Kacakid

Write a review

Note: HTML is not translated!
    Bad           Good