Smart Späť Podpory Ortézy Nastaviteľné Späť držanie tela Corrector Korekcia Snímača Vibrácií Pripomienka Rovnátka Podporu s LCD Displej

Smart Späť Podpory Ortézy Nastaviteľné Späť držanie tela Corrector Korekcia Snímača Vibrácií Pripomienka Rovnátka Podporu s LCD Displej

Smart Späť Podpory Ortézy Nastaviteľné Späť držanie tela Corrector Korekcia Snímača Vibrácií Pripomienka Rovnátka Podporu s LCD Displej

 • Kategória: shop
 • Kód Výrobku : w29546
 • Dostupnosť : Skladom
 • €3.12

  €5.30

Popis:

✔ INOVATÍVNE držanie tela CORRECTOR - To smart držanie tela corrector vám môže pomôcť opraviť zlé držanie tela a návyky zmierniť bolesť v krku, chrbta a ramien, vám bude istejšie s hlavou vysoko. Opravy má najnovšie indukčná dizajn,to vám umožní aktívne nastaviť správne držanie tela prostredníctvom vibrácií pripomienku, namiesto obmedzenia tradičné oprava popruh.

✔INTELIGENTNÉ držanie tela PRIPOMIENKA - Keď užívateľa späť je zameraná viac ako 25 stupňov, zadný pripomienka bude automaticky zmysel a okamžite aktivovať vibračný alarm, Keď rameno je ohnutá dopredu a napätie je abnormálne, snímač bude vibrovať okamžite pripomenie. Vibrácie pripomienku, Vedecké oprava, Otvorené ramená a Rovný chrbát, corrector je flexibilný chrániť a pomôcť deťom vyrásť.

✔VEDECKÝCH A EFEKTÍVNE OPRAVA - Po niekoľkých skúškach Späť Straightener, odporúčame používateľom nosenie, držanie tela corrector na 2 hodiny za deň. 21 dní, je obdobie zvyk formácie, a držanie tela sa výrazne zlepšila, 90 dní, vytrvalosť, vstúpi do obdobia zvyk stabilitu.

✔DIZAJN ERGONOMICKÝ - inovatívny dizajn je ergonomický a hodí tela krivky. Ramenný popruh je ľahko prispôsobiť,to je stabilný a nie je uvoľnite. A popruh používa vysoko-elastický nylon pásu pre lepšiu pružnosť a viac komfortu. Poloha vypínača na zadnej strane je pohodlné a môžu byť otvorené sami.

✔DLHÝ POHOTOVOSTNÝ ČAS - Späť corrector používa 500mAh polymer lithium batérie a môže byť použitý pre približne 15 dní po 2 hodinách nabíjania, je ľahké nabíjanie pripojenie USB kábla.Ak nemôžete zapnúť, alebo pripomienky, prosím, nabite ju na 10 minút prvý.

Špecifikácia:

Materiál: ABS, PC, Nylon

Veľkosť: 22x15.5x5cm/8.66x6.1x1.97 palec

Balenie Obsahuje:

1 Kus Smart držanie tela Corrector(s/bez LCD Displej)

Štítky: corrector postur, bolesť, inteligentná korekcia držania tela, späť podpora, pás bedrový, korekcia držania tela vibrácií, držanie tela oprava upozorňuje, ortézy pleca podporu, muži držanie tela, poloha snímača.


 • Materiál: Iné
 • Účinok: Kosti Starostlivosť
 • Názov Značky: perfk
 • Pôvod: CN(Pôvodu)
 • Číslo Modelu: Smart Späť Podpory Ortézy
Sanyok Illarionov 2021-01-31

The order went to the Moscow region a little more than two weeks. The goods are packed perfectly order came quickly.

Write a review

Note: HTML is not translated!
    Bad           Good