Spájkovačka Auta Elektronika 60W, Nastaviteľná Teplota Spájkovačka, 5 ks Spájkovačka Tipy v Prenosných Nástrojov

Spájkovačka Auta Elektronika 60W, Nastaviteľná Teplota Spájkovačka, 5 ks Spájkovačka Tipy v Prenosných Nástrojov

Spájkovačka Auta Elektronika 60W, Nastaviteľná Teplota Spájkovačka, 5 ks Spájkovačka Tipy v Prenosných Nástrojov

 • Kategória: Nástroje
 • Kód Výrobku : w371
 • Dostupnosť : Skladom
 • €28.60

  €47.67

Popis

【20-V-1 SPÁJKOVAČKA KIT] vyzýva: Tento balík je dodávaný s spájkovačka, drôt spájkovanie, desoldering čerpadla, spájkovacie knot, stojan s čistením hubky, 5 viacerých spájkovanie tipy, 2 anti-statické pinzety, kolofónia (spájkovacie pasty), medený drôt, nožnice, skrutkovače, izolačné pásky, nôž a pevného puzdra splniť všetky vaše spájkovanie projekt potrebuje. Obzvlášť vhodný pre ZVÁRANIE ZAČIATOČNÍK / ZVÁRANIE CLASSRROM / ZÁKLADNÉ DOMÁCNOSTI TOOLBOX / VÝCVIK PRE SPÁJKOVACIA TECHNIKA... 【TEPLO RÝCHLO a ÚSPORY ENERGIE] vyzýva: 110V/220V 60W, spájkovačka funkcie rozšírené keramické vytlačené ohrievač na ohrev na cielené teplota rýchlo a nastaviteľné teploty s termostatom rozsahu 200~450℃, s veľkým 4 vetracie otvory, aby to oveľa viac energie efektívne. 【UPGRATED POUŽÍVANIE JEDNOU RUKOU DESOLDERING ČERPADLA] vyzýva: Spájku bulík s jednoduchou konštrukciou, môžete kohút ho a stlačte spúšť s jednou rukou. Vysoký tlak vákua môže odstránenie spájky z dosky plošných spojov efektívne. Telo desoldering čerpadla je vyrobené z hliníkových profilov, ktoré môžu odolnosť voči poraziť, korózii a majú dobrý rozptyl tepla. Najlepšie na odstránenie spájky, z PCB cez otvor letované spoje. 【PRENOSNÉ úložiská TOOLBOX] vyzýva: multifunkčné odolné plastové puzdro je skôr vhodné ukladať, malé nástroje a ľahko sa prenáša, vyhýbanie sa poškodeniu spájkovanie zbraň a všetko príslušenstvo s vnútornou ochrannou vrstvou. 【APLIKAČNÉ a ZÁRUKA] vyzýva: S týmto multifunkčný nástroj auta, môžete opravovanie rôznych elektroniky a doska, ako je zváranie, šperky, gitara, hodinky, elektroinštalácia, mobilné zariadenia, počítače, hardvér, malé elektronické prácu, TV kondenzátory alebo doplnky, ozdoby detí, remesiel a viac. Sme sľubuje 12 mesiacov záruka na produkt a voľný život podpory zákazníkov. Kontaktujte nás, ak máte akékoľvek problémy.

Špecifikácia

Príkon: 60 W Pracovné Napätie: 110 V/220V Položka Rozmer: 26.5 cm x 17.5 cm x 5 cm Teplotný Rozsah: 200℃ ~ 450℃ Spájkovanie stojan: bakelite a Ocele Drôt spájkovanie: 60% cínu, 2.0 percent toku, 0.8 mm priemer, 0.71 uncu

Pripomienka

Prosím vlhkej hubky pred použitím. Čisté spájkovačka tip a "dič" všetky tváre tip s vrstvou spájky. Keď teplota je dostatočne vysoká, dal drôt spájkovanie v blízkosti spoločné, spájku bude topiť a voľný tok. Nebudete ťahať spájkovačka tip von a použiť ho v tom, že spôsob, ktorý bude skrátiť vykurovacie teleso život.

Package Zahrnuté

1*Spájkovačka 1*drôt Spájkovanie 1*Desoldering čerpadla 1*Spájkovanie knot 1*Stojan 1*Rosinu(spájkovacie pasty) 1*Medený drôt 1*Nožnice Na Drôt Fréza) 1*Skrutkovače(elektrické pero) 1*Izolačné pásky 1*Nôž 1*Čistenie huba 1*Plastové puzdro 2*Anti-statické kliešte 5*Mutiple spájkovanie tipy

Štítky: cínové spájky, diy electron auta, spájkovacia súprava, žehlička na spájkovanie helper, žehlička na spájkovanie cínom, nastaviť spájkovačka 60w, okno nástroja, toolbox vozíka, žehlička na spájkovanie, ako spájkovacia súprava.


 • Vstup Voltagle: 110W,220W
 • Číslo Modelu: S2,S4,S5
 • Názov Značky: OLOEY
 • Výstupná Teplota Vody: Nastaviteľné
 • Výstupný Výkon: 60W
 • Teplotná Stabilita: Nastaviteľné
Karine Gatinha15 2020-11-19

Not the same product at all.

Write a review

Note: HTML is not translated!
    Bad           Good