90003691 HM86 VIWGQ /GS LA-9642P základnej dosky od spoločnosti Lenovo G510 Notebook doska LA-9642P testované ok 2

90003691 HM86 VIWGQ /GS LA-9642P základnej dosky od spoločnosti Lenovo G510 Notebook doska LA-9642P testované ok 2

90003691 HM86 VIWGQ /GS LA-9642P základnej dosky od spoločnosti Lenovo G510 Notebook doska LA-9642P testované ok 2

 • €32.98


Veciach, ktoré potrebujú pozornosť Na zabezpečenie základnej dosky, ktorý ste si kúpili pracovných stably, pls, uvedomte si nasledovné: 1 . po prvé,pls, aby všetky hardvérové zariadenia nainštalované dobre, alebo v dobrom stave, ako je CPU,RAM stick,displeja,LCD kábel,HDD a tak ďalej. 2 .Split notebook a nainštalovať na notebook, keď je napájanie musí byť odpojený, alebo bude viesť k základnú dosku, PROCESOR, pamäť, displej spálil, atď. 3 .V procese inštalácie, pls uistite sa, že každá konektory sú nainštalované dobre, alebo stabilný. 4. Ako ste nainštalovať systém chladenia,dal chladiacej pasty alebo špeciálne Silicagel na VGA karty,Northbridge a CPU. 5 . Nakoniec, pozrite sa na všetky hardvérové zariadenia nainštalované dobre alebo nie. O znalosti Pls uistite sa, že položka je kompatibilný pre váš model pred objednaním.Musíte objednávku presné číslo dielu doske vymieňate; je to potrebné, s cieľom vyhnúť sa vráti, meškania a zarybňovanie poplatky. Nemôžete ísť o model alebo výrobné číslo sama! Získame krížový odkaz a informácie o kompatibilite od výrobcu (ako aj iných rôznych zdrojov); zatiaľ čo sme to preto, aby naše najlepšie schopnosti, nemôžeme zaručiť presnosť. Ak si nie ste istí, obráťte sa na výrobcu notebooku. Prosím objednávku, na základe časť iba číslo. zľava Môžeme ponúknuť u konkurenčné ceny, viac si objednáte, tým nižšia je cena, ktorú dostane.Ušetríme náklady na dopravu pre vás, ak vašej objednávky je veľká a aj veľké zľavy pre veľké objednávky Prepravy, Ak DHL alebo UPS. keď ste žiť vo vzdialenej oblasti. DHL alebo ups bude účtovať poplatok, budem vás informovať, akonáhle je to možné. Ak sa nemôžete odpovedať ma do 3 dní .Ja sa zmeniť doprava spôsoby EMS. Pozornosť, Pretože doprava je poslať letectva, a tak nemôžeme priniesť BIOS batérie, doska sa môže použiť starý BIOS základnej dosky batérie, ak nemáte BIOS batérie alebo je to zlé, prosím, kontaktujte nás a odosielať informácie.vďaka.

Štítky: notebook lenovo, z510, ddr4 pamäte servera, ddr4 notebook ram, Lga 1156 doska, základná doska, ddr4 ram, základná doska pc, telefón lenovo, , rada ťažba.


 • Typ Grafickej Karty: Integrovaný
 • Položka Stav: Nové
 • Kompatibilné Značky: Lenovo
 • Typ Pamäti: DDR4
 • Séria: ideapad
 • Chipset: INTEL
 • Chipset Výrobca: INTEL
 • S CPU: Áno
 • Názov Značky: F. T. W PRE WIN
 • Číslo Modelu: G510
Krivbascyti 2021-02-07

Delivery Standard 3 weeks, fee as new no sign of intervention, second day day work with i5 4210M problems No. Seller recommend.

Write a review

Note: HTML is not translated!
    Bad           Good