VOKET Ocele Ortuť Gage UNF Štandardné Jemné Vlákno Plug Rozchod Vysokej Kvality UNF1/4-28 2B UNF5/16-24 2B UNF5/16-32 2B

VOKET Ocele Ortuť Gage UNF Štandardné Jemné Vlákno Plug Rozchod Vysokej Kvality UNF1/4-28 2B UNF5/16-24 2B UNF5/16-32 2B

VOKET Ocele Ortuť Gage UNF Štandardné Jemné Vlákno Plug Rozchod Vysokej Kvality UNF1/4-28 2B UNF5/16-24 2B UNF5/16-32 2B

 • €10.39

  €11.54

VOKET Ocele Ortuť Gage UNF Štandardné Jemné Vlákno Plug Rozchod Vysokej Kvality UNF1/4-28 2B UNF5/16-24 2B UNF5/16-32 2B

detalles del producto > > >

Funkcie:

Materiál: meracie hlavy prijíma GR15 ložiskovej ocele a má prísne tepelné spracovanie tvrdosť 58-65HRC. To je integrally tvoril a má vysokú hardenability. Na šesťhranná stopka je vyrobený z najlepšie pevné ocele, závitové štruktúry, vhodné prepojenie a povrch je matný a non-sklzu. Presnosť: 6H/6 G 100% zbrusu nový a vysoko kvalitné. Vlákno plug rozchod je nástroj na meranie správnosť vnútorný závit veľkosť. Vlákno plug rozchod pod 100 mm je možné ramienka niť plug rozchod. Vlákno plug rozchod 100 mm vyššie je dvojité závit plug rozchod. Jednoduchý na obsluhu a údržbu, supercor výkon.

Špecifikácia:

Materiál: Ložiskovej ocele

Hmotnosť: 14~221g/0.5~7.8 oz

Kontrola a meranie procesu

1. Po prvé, čisté listy a nečistoty musia byť vyčistené pred niť plug rozchod a namerané nite sú pozitívne, potom palcom a ukazovákom otočte prstenec rozchod, tak, že vlákno v slobodnom štáte môže byť stanovená podľa plnej dĺžke nite, inak to nebudú schopní zistiť.

2. Po použití príslušné inšpekcie a metrologického inštitúcií kontrola a metrológie a kvalifikovaných, potom skrutku plug rozchod a namerané niť pár po, používať palec, prst a ukazovák otáčania krúžok rozchod, závit dĺžka do 2 ihrisku byť kvalifikované, inak museli byť nezhodných produktov.

Zoznam Balíkov:

1* Závit Plug Rozchod

Poznámka:

1. Pred použitím: Závit plug rozchod by mali byť skontrolované a schválené príslušné inšpekcie a metrologického inštitúcie pred uvedením do výroby stránky používať.

2. Použitie: mali venovať pozornosť na test niť tolerancie triedy a odchýlka kód a niť plug rozchod známky tolerancie triedy, odchýlka kód je rovnaký.

3. Po niť plug rozchod je hotové, čisté a opatrenie súčasťou prílohy by mali byť očistené a uložené v špecifikovanej box. Výroba stránke by mali byť umiestnené v pozícii plavidlá pevné postavenie a svetlo jemne, tak aby sa zabránilo bump a poškodiť meranie povrchu. Je prísne zakázané sily závitov skrutiek do vlákna ako rezné nástroje, aby sa zabránilo predčasné opotrebenie a sk-uistite sa, že presnosť meracích nástrojov.

Balenie & Dopravy:

VOKET ponúka rôzne spôsoby dopravy, ako sú uvedené nižšie, ako aj bezplatné zem doprava na mnohé z našich výrobkov. Všetky položky, ktoré sa nárok na dopravu zdarma, budú označené na záznamom o produkte na stránke. Prepravné časy sú založené na pracovných dní (pondelok až piatok) s výnimkou Sviatkov a víkendov. V závislosti od vašej objednávky, nákup môže prísť do viacerých balíkov.

NÁVRAT & NAHRADENIE POLITIKY

Na VOKET, sme tvrdo pracovať, aby zabezpečili, pozitívny zážitok z nakupovania s nami. Ak z akéhokoľvek dôvodu nie ste úplne spokojní s nákupom, môžete vrátiť vaše produkty do 60 dní, ako dlho ako oni sú nové, nepoškodené, a nezmenený. Nemôžeme zaručiť, že váš výrobok bude prijatý na vrátenie peňazí alebo výmenu, ak to nespĺňa tieto požiadavky. Návrat žiadostí mimo 60 dní, vyžadovať zvláštne povolenie. Všetky vracia predložený na vrátenie bude vzťahovať na doplnenie stavov poplatok a poštovné.

Spätná väzba: Sme závislí na našich spokojnosť zákazníka uspieť. Takže, váš názor je pre nás veľmi dôležité. Akonáhle ste dostali položky, nechajte nám spätnú väzbu pre nás, ako to bude, informujte nás, že ste dostali svoje položky. Sme tiež bude reagovať tým, že vám pozitívnu spätnú väzbu, že v rovnaký deň. Ak ste spokojní s našimi výrobkami. prosím, zanechajte nám pozitívnu spätnú väzbu. Kontaktujte nás pred odchodom žiadne negatívne neutrálne spätnú väzbu. My sa budeme snažiť vyriešiť akýkoľvek problém.

NÁHRADA

Pre akékoľvek problémy s vaším počítačom, kontaktujte, prosím, náš tím Technickej Podpory pre riešenie problémov pomoc.

Prosím, byť pripravený s nasledujúce informácie:

Číslo objednávky

Doklad o kúpe

Video alebo fotografiu poškodeného/vadný výrobok

Korešpondenčná adresa

Kontaktné telefónne číslo

Štítky: závit unf, redmi 4c, ťuknite na položku unf, gold wing bunda, základná doska motorola, ciel krúžok, displej zte blade v10 vita, displej zte v10 vita, Mezerdoo, vzduch nástroj.


 • Názov Značky: VOKET
 • Kvalita: Najlepšia Kvalita A++++++
 • Dodacia Lehota: 15-60days
 • DIY Dodávky: Kovoobrábanie
 • Presnosť: 6H/6 G
 • Doprava Zadarmo: Áno
 • Názov produktu: vlákno plug rozchod
 • Vlákno Smer: Doprava
 • Druh: Iné

Write a review

Note: HTML is not translated!
    Bad           Good