PULUZ 1/4

PULUZ 1/4 " Závit závit pre Statív Adaptér pre GoPro HERO6/ 5 /5 Relácie /4 /3+ /3 /2 /1, Sony Akciu, Fotoaparát

PULUZ 1/4 " Závit závit pre Statív Adaptér pre GoPro HERO6/ 5 /5 Relácie /4 /3+ /3 /2 /1, Sony Akciu, Fotoaparát

  • €3.25

    €3.69

1. Vyrobené z vysoko kvalitných ABS materiálu, odolné na použitie.

2. Jednoducho zaskrutkujte ju do fotoaparátu statív zásuvky a vychutnať si pomocou nej s veľkou škálou pre GoPro mount.

3. 1/4 " závit statívu adaptér umožňuje pripojiť takmer každý na trhu dostupný fotoaparát s statív rozhranie pre GoPro úchytky.

4. Mount pripojí svoj quick-release fotoaparát na akýkoľvek štandardný statív rýchlo.

5. Kompatibilné s Väčšinou Športové Kamery, ako GoPro HERO5 /5 Relácie /4 /3+ /3 /2 /1, Sony Akcia Fotoaparát.

Všeobecné Kompatibilná s Gopro: HERO6 Čierna, HERO5 Čierna, HERO3+, HERO4, HERO5 Relácie, HERO3, HERO4 Relácie, Hrdina Relácie, HERO2, HERO Materiál ABS Skrutku Veľkosti 1/4 inch Veľkosť 3.8*2.4*3.4 cm Hmotnosť 12g

1. Čína Príspevok Obyčajný Malý balík Plus, doprava zdarma, môže byť iba sledované v Číne, ale žiadny detail sledovanie informácie vo vašej krajine. 2. Keď dátum doručenia bude koniec a vy ešte nie dostávať svoj pozemok,prosím kontaktujte nás a my sa predĺži doba dodania 10-25 dní.Ak ste ešte nedostali vašu zásielku do 10 dní, vrátime. 2. Ak chcete registrovaný spôsob dopravy, prosím, zvoľte Waxmajrajd.sk Štandardná Doprava alebo Čína Príspevok Air Mail.

1. Pre vaše bezpečnosti transakcií, obchodu dočasné Len podporu priamej on-line platby. 2. Plná platba musí byť uskutočnená do 7 dní po uvedení vašej objednávky, alebo objednávky bude neplatný alebo zrušený v systéme. 3. Uistite sa, že ste vyplnili všetky podrobné informácie, ako sú kontaktné osoby,adresa,psč a telefónne číslo pri vyplnení kupujúceho informácie.

1. keď express prísť, pls tvár inšpekcie to. prihláste sa po prijatí. 2. Všetky výrobky sú kontrolované pred odoslaním, takže ak nie ste spokojní s nákupom si môžete vymieňať položky v jednom týždni a musíte nás kontaktovať do 24 hodín od prijatia vášho nákupu. 3. Prepravný a manipulačný poplatok je nevratný a zákazník by mal byť zodpovedný za všetky poplatky spojené s vrátením a reshipping. 4. Všetky vrátite tovar musí byť v pôvodnom podmienky, vrátane krabica a príslušenstvo. napríklad rozbité, poškriabaný a tak ďalej. Prosím, uistite sa, že to, čo ste poslali späť je náš produkt a naša záruka štítok je pri montáži vlepí tam,ak žiadna záruka štítok alebo nie je náš výrobok, sa budeme odmietnuť vrátenie peňazí alebo výmenu ho. 5. Pre všetky položky,zašlite prosím váš miestny príspevok air mail, ak chcete poslať späť.

1. Väčšina výrobkov, ktoré sú predmetom zaplatení dovozného cla (napr. v USA) alebo iných povinností, a iné poplatky vrátane dane z pridanej hodnoty (DPH) alebo iné dane. Ak sú tieto potreby budú vyberané a určená, keď zásielka je spracovaná podľa platných colných agentúry vo vašej krajine. Prosím, informujte vo vašej krajine dovozu politiky, pochopiť a overiť použiteľnosť a vášho zodpovednosť za akékoľvek týchto ciel a daní na produkty môžete zakúpiť. 2. Všetky platné ciel a daní, ak existujú, nie sú zahrnuté v kúpnej cene vašej objednávky alebo transakcie. Ak sa uplatňujú, a sú vyberané, potom sú vaše (a nie naše alebo výrobcu produktu alebo dodávateľa) jedinou a výhradnou zodpovednosťou, a uhradí priamo do vašej vlády alebo kuriérskou spoločnosťou, ak sú výrobky dodávané. 3. Platba vyššie uvedené povinnosti, dane a poplatky nie sú naše (alebo výrobcu produktu alebo dodávateľa) zodpovednosť 4. My nenesie zodpovednosť za akékoľvek prepravné alebo colné odkladu, pretože to je mimo našej kontroly.

Štítky: kožušinové oblečenie nohavice, disk prípade 24 disku, disk uhlíka valcov, granny square top, sklo keramické y8s, zlaté ruže kytice, hrdina olympus logo, gold rose koše, g šok kapela 16 mm.


  • Kompatibilné Akcia Fotoaparát Značky: Sony
  • Číslo Modelu: PU309
  • Druh: Skeletons & Rámy
  • Názov Značky: PULUZ
  • Materiál: ABS
Pxossessoress 51 2020-11-19

Good product.High quality.

Write a review

Note: HTML is not translated!
    Bad           Good