HORÚCA NOVINKA G2E-184P-M-NÁS 12VDC G2E-184P-M-US-12VDC G2E-184P-M G2E-184P G2E 184P OMRON DIP6

HORÚCA NOVINKA G2E-184P-M-NÁS 12VDC G2E-184P-M-US-12VDC G2E-184P-M G2E-184P G2E 184P OMRON DIP6

HORÚCA NOVINKA G2E-184P-M-NÁS 12VDC G2E-184P-M-US-12VDC G2E-184P-M G2E-184P G2E 184P OMRON DIP6

  • Kategória: shop
  • Kód Výrobku : w683
  • Dostupnosť : Skladom
  • €21.53

    €24.74

Vitajte v našom Obchode

Ak máte akúkoľvek otázku, prosím, kontaktujte nás

Popis

Veľa z 1 Ks.

100% Nové, Nikdy Nepoužíval.

Informácie O Platbe

·Prijímame Escrow služby len.vďaka!

Medzinárodné Kupujúci Poznámka:

1. )Položky sú dodávané z číny.

Pošleme zásielku do Číny Post Air Mail alebo HongKong Post Air Mail,

väčšina counry bude dorazil pozemok v 10-25 pracovných dní.

Tiež,môžeme tovar poslať do Číny express alebo Čína EMS ,väčšina counry bude dorazil pozemok v 7 až 15 pracovných dní.prepravné náklady, prosím, kontaktujte nás.

Čas dodania závisí od destinácie a iných faktorov, to môže trvať až do 30 pracovných dní.

Prosím kontaktujte nás v lehote jedného mesiaca, ak položka nie je dorazili.

2) Dovozné clá, dane a poplatky nie sú zahrnuté v položke cenu alebo poplatky za dopravu. Tieto poplatky sa kupujúci\\\ \ 's zodpovednosť.

3). Všetky objednávky zvyčajne dodávaný do 2 pracovných dní na prijímať platby vymazané.

4). My len loď na potvrdil, adresu, ktorú Waxmajrajd.sk. Ako budete platiť, prosím, uistite sa, že vaša adresa v Waxmajrajd.sk zápasy adresu by ste chceli, aby sme loď

5) Prosím, informujte sa u vašej krajine\\\ \ 's colný úrad určiť, čo tieto dodatočné náklady budú pred ponúkanie/nákup.

6) Budeme loď na adresu, ktorú ste zadali počas platobného procesu, skôr než Waxmajrajd.sk doručovaciu adresu. Položky môžu byť kombinované do jednej faktúry, ale aj celkové prepravné bude súčet jednotlivých položiek\\\ \ 's poštovné a manipulačný poplatok.

Návrat Politiky

·Ak nie ste spokojní s objednávkou, môžete vrátenie a výmena v 14 dní s plnou vrátenia peňazí (okrem dopravy) tak dlho, ako sú výrobky v pôvodnom stave. prosím, kontaktujte nás pred loď vašej objednávky späť, budeme vám spiatočnú adresu, Potom, čo sme dostali balíček sme\\\'ll náhrady alebo výmeny na vás . ·Vrátený tovar má byť v jej pôvodnom stave.

·Sme schopní vám vrátime peniaze, bez prepravných nákladov.

Kontaktujte NÁS

1. Spokojnosť zákazníkov je pre nás veľmi dôležité a spätnej väzby ratingu odráža spokojnosť.

2. Ak máte akékoľvek otázky, náš Služby Zákazníkom štáby, vítam vás na e-mail, alebo nám zavolajte. Snažíme sa odpovedať na všetky otázky a vyriešiť všetky problémy, ako rýchlo, ako je to možné. Ak máte akékoľvek otázky, obráťte sa na nás, ako ponuky! Vďaka.

3. Pošlite nám e-mail pred odchodom žiadne negatívne pripomienky alebo otvoriť akýkoľvek spor na Waxmajrajd.sk. Staráme sa o našich vážených zákazníkov, a bude vždy sa snažím pomôcť. Takže ak máte nejaké problémy, prosím e-mail nás okamžite.

Veľa Šťastia a Majú pekný zážitok z nakupovania! Zostaňte v kontakte a dúfame, že sa opäť uvidíme sa čoskoro!

. '

Štítky: myš omron spínač, alianca, d2fc f 7n, benz zapaľovanie zámok, 9vdc, omron spínač, 12v omron relé, xt 100, krvný pressur monitor omron, omron.


  • Teória: Elektromagnetické Relé
  • Číslo Modelu: G2E-184P-M-US-12V DC
Nisa Anisa 2020-11-06

Relay conforms to the picture of OMRON model 12V. What is not specified is the origin of Japan and not Chinese which justifies the price no size L , l , h or detailed characteristic. I took the information from another seller. Too bad customers can hesitate!! The serious supplier serious packing ready to recommend at home with confidence

Most Zzz 2020-12-28

Hello, I had already ordered 5 relays to test and it suits me perfectly. I needed a total of 14 relays so I recommended 10 Omron relays that I just received and are orginary of Japan. These relays come to replace the original models by the same either: omron G2E- 184P-M-US-12VDC difficult to find they are relays that are originally mounted on the filter unit (X51-1290-00) and which also replaces the FBR211 versions have the same size this for the Kenwood TS 430S receiver transmitter.

Write a review

Note: HTML is not translated!
    Bad           Good