Bad Boys Dark Warrior Tire dressing

Bad Boys Dark Warrior Tire dressing

Popis produktu

Bad Boys Dark Warrior Tire dressing je exkluzívny gélový dressing na pneumatiky s objemom 500ml, vyrobený pre detailérov a nadšencov áut. Slúži na regeneráciu a údržbu pneumatík. Má unikátne zloženie na vodnom základe s neutrálnym pH, je bezpečný k povrchom. Dodáva saténový lesk, ktorý nepriťahuje ďalšie nečistoty ani prach.  Pneumatiku ochráni pred UV žiarením, dodá jej nový tmavý vzhľad, má hydrofóbne (vode-odpudivé vlastnosti). Povrch je odolný voči poveternostným vplyvom a slúži ako štít proti snehu, vlhkosti, dažďu, ale aj voči slnku a vysokej teplote. Účinok trvá niekoľko týždňov, kedy sú pneumatiky dlhšie čisté a ošetrené. Gél je hustý, vydrží Vám dlho a je teda ekonomický, nakoľko na jedno celé auto Vám stačí cca 25-50ml. Je vhodný aj na staršie pneumatiky.

Hodnotenie

Tire dressing od poľského výrobcu RR Customs predávaný pod značkou Bad Boys je produkt o niečo hustejší ako štandardný tekutý prípravok na kolesá. Nie je to gél v pravom slova zmysle ako uvádza výrobca. Dá sa prelievať a niektoré rozprašovače určené na hustejšie produkty ako napr. Sonax Brilliant Shine Detailer by ho dokázali bez nejakého problému rozprášiť. Táto tekuto/gélová konzistencia je veľmi dobrá pri aplikácii, ľahko sa nanáša aj do výstupkov a nápisov, ktoré bočné strany pneumatík obsahujú. Po aplikácii stačí nechať produkt 5 minút pôsobiť a následne zotrieť mikrovláknom. Po zotretí zostatkového produktu mikrovláknom je povrch pneumatiky primerane lesklý a krásne zmatnený. Spotreba produktu je rovnaká ako pri 99% oživovačov pneumatík.

Bad Boys Dark Warrior Tire dressing pred aplikáciouBad Boys Dark Warrior Tire dressing po aplikácii

Kúpiť či nekúpiť

Cena tohto produktu sa v našich obchodoch pohybuje okolo 13-14€ za 500 ml. Čo mi príde na nového výrobcu, ktorého v našich končinách skoro nikto nepozná dosť vysoká cena. Je pravdou že sa aplikoval dobre a práca sním je jednoduchá ale to nie sú benefity, pre ktoré by sme museli chodiť ďaleko u iných výrobcov ako Gyeon, ValetPro, CarPro, ktoré sa dajú zohnať za podobnú cenu. Takže kúpiť alebo nie. Ak hľadáte niečo iné ako štandard, ktorý ponúkajú tunajšie predajne a eshopy, alebo radi testujete a skúšate niečo nové tak áno. V inom prípade zmysel pre zmenu nevidím, ani vo funkčnosti, ani v ekonomike produktu.

Doplnenie po týždni od aplikácie

Po týždni cca 400 km jazdenia a dvoch daždivých dňoch sú kolesá takmer rovnaké ako pred aplikáciou. Produkt na nich už nie je takmer rozoznateľný. Výdrž hodnotím ako priemernú až podpriemernú.

 

Bad Boys Dark Warrior Tire dressing

14€
5.5

Cena

6.0/10

Kvalita

5.0/10

Výhody

  • ľahká aplikácia

Nevýhody

  • cena
  • výdrž

Pridaj komentár