FUNKY WITCH MAGIC BALL GLASS CLEANER

FUNKY WITCH MAGIC BALL GLASS CLEANER

Oficiálny popis produktu

FUNKY WITCH MAGIC BALL GLASS CLEANER

Dlhodobo vyvíjaná receptúra tohto produktu umožnila vynechať čpavok a agresívne chemikálie v jeho zložení. Dokonale odstraňuje usadeniny tabaku, cestnej špiny, odtlačky prstov, pozostatky hmyzu a pod.  Okrem toho prostriedok obsahuje komponenty, kfadftoré poskytujú starostlivosť  aj hliníkovým alebo pochrómovaným dielom (napr. lišty) okolo okien. Prípravok je veľmi koncentrovaný, čo umožňuje jeho riedenie v pomere až 1:5, to zvyšuje jeho hospodárnosť. Nezanecháva šmuhy.

 

Hodnotenie

Funky Witch je ďalší z mnohých poľských výrobcov autokozmetiky, ktorý sa snaží nájsť si miesto aj na našom trhu. V dnešnom teste sme vyskúšali čistič skiel Magic Ball Glass Cleaner. Produkt sme testovali neriedený na asi mesiac neumytých sklách na aute. Produkt sme aplikovali na vonkajšiu aj vnútornú stranu okna.

Umývanie prebiehalo štandardne navlhčením cleanerom, následne zotretím hrubej špiny a nakoniec doleštenie suchou handrou. S produktom sa pracovalo dobre, má príjemnú vôňu a ako udáva výrobca môžete ho nariadiť 1:5, čo znamená že z litra produktu dokážete spraviť až 5 l čističa. Mušky a iné znečistenie odstraňoval celkom dobre.Čo sa týka ceny, liter čističu zoženiete za cca. 10,50€. Podľa môjho názoru však za túto cenu, ak nie nižšiu, sa dá zohnať kvalitnejší produkt ale musíme uznať že tento produkt môžete riediť.

Avšak všimli sme si, že aj napriek dvojnásobnému umývaniu a lešteniu vždy novou suchou handrou, zanechával za sebou produkt mastné šmuhy. Tieto šmuhy sa dali odstrániť iba použitím iných  čističov na  napr. čističom od Koch Chemie. Produkt sme testovali aj na rôznych typoch skiel, ako sú displeje, zrkadlá iné. Avšak ani pri jednom type skla sa nám nepodarilo dosiahnuť vyčistenie bez mastných šmúh. Možno by pomohla nižšia koncentrácia produktu zriedením destilovanou alebo osmotickou vodou.

Vo videu nižšie si môžete pozrieť priebeh jedného z našich testov Funky Witch Magic Ball Glass Cleaner.

Funky Witch Magic Ball Glass Cleaner

10.5€
7

Cena

7.0/10

Kvalita

7.0/10

Výhody

  • vôňa
  • možnosť riedenia
  • čistenie

Nevýhody

  • zanecháva šmuhy

This Post Has One Comment

Pridaj komentár