Koch Chemie Speed Glass Cleaner

Koch Chemie Speed Glass Cleaner

Popis produktu

Koncentrovaný čistič skla pripravený na použitie na všetky hladké povrchy na vozidlách, budovách atď. Odstraňuje tvrdošijné nečistoty, ako olej, tuk, hmyz a pod. Rýchlo a bez šmúh sa rozotrie a vďaka aditívam pre dosiahnutie lesku a hladkého povrchu zlepšuje kĺzanie čistiacej utierky. S príjemnou vôňou.

Hodnotenie

Koch Chemie je nemecký výrobca, ktorý vyrába kvalitné a dobre fungujúce produkty. Výnimkou nie je ani čistič skiel Speed Glass Cleaner. Výborný čistič balený vo veľkej 750 ml fľaške s kvalitným rozprašovačom. Čistenie sním je veľmi jednoduché a rýchle. Stačí nastriekať, jednou handrou zotrieť hrubú špinu a druhou už len doleštiť prípadné nedokonalosti a šmuhy. Druhú handru budete potrebovať iba pri veľmi znečistených oknách pretože Speed Glass Cleaner za sebou nezanecháva stopy, pokiaľ nie je sklo príliš znečistené. Cena za 750 ml balenie sa pohybuje okolo 8 € čo je medzi ostatnými značkami veľmi dobrá cena. Čo sa týka príjemnej vône, ktorú uvádza výrobca úprimne čakal som viac a podobnú vôňu má 90% čističov na sklá, čiže žiadny zázrak nečakajte.

Kúpiť alebo nie?

Tento produkt je vhodný ako pre profi tak aj hobby detailérov keďže je veľmi účinný a jeho cena vám nijako nenaruší rozpočet. Navyše sa mi páči 750 ml balenie, ktorú od štandardných 500 ml vydrží o niečo dlhšie. Fľaška a rozprašovač sú vyrobené z pevného materiálu a dobre padnú do ruky a budú vhodené aj na viac násobné použitie. Za mňa a mojich kolegov, ktorí ho používajú jednoznačne palec hore.

VIDEO: Test Koch Chemie Speed Glass Cleaner

Koch Chemie Speed Glass Cleaner

8€
9.5

Cena

9.5/10

Kvalita

9.5/10

Výhody

  • cena
  • veľké balenie
  • funkčnosť

Nevýhody

  • nemá

Pridaj komentár