Poorboys Natural Look

Poorboys Natural Look

Popis produktu

Poorboy´s Natural Look je primárne určený na ošetrenie plastov, gúm a pneumatík s neutrálnym novým vzhľadom. Dodáva UV protekciu (zabraňuje blednutiu plastov), je založený na vodnej báze. Čistí a zároveň ošetruje. Má nádhernou vôňu višní.

Hodnotenie

K tomuto produktu som bol zo začiatku skeptický, pretože som o značke Poorboys nikdy nepočul a v regáloch našich obchodov ani nevidel. Moc na dôveryhodnosti nepridával ani obal, na ktorom je len základné info na čiernobielej etikete. Ale vravím si je to Made in USA tak to musí byť dobré :). Hneď ako som ho otvoril ma očarila nádherná vôňa višní, ktorá sa po aplikácii v interiéri prejavovala ešte dlhý čas. Jeho konzistencia je, nazval by som to “tekutý gél”. Nieje ani hustý, ani tekutý, takže sa krásne rozotiera a nerobí šmuhy ani stekance.

natural look pred a po aplikacii

Natural Look nielen že oživuje a ošetruje gumové a plastové materiáli, ale zároveň čistí. Takže je už na vás či podklad najprv vyčistíte nejakým APC interérovým čističom alebo ho budete aplikovať priamo. Záleží to samozrejme aj od stavu znečistenia povrchu. Produkt sa môže aplikovať buď mikrovláknom alebo klasickým žltým penovým aplikátorom. Stačí ho rovnomerne rozotrieť nechať pôsobiť pár minút a následne zotrieť zvyšky. Po zotretí suchým mikrovláknom dodá ošetrenej ploche tmavší a prirodzene lesklý povrch. Určite nepôsobí mastným a prehnane lesklým dojmom ako je to u mnohých lacných konkurenčných výrobkov.

Viacero používateľov sa sťažuje na výdrž produktu na plastových častiach interiéru. Ja som ho aplikoval v interiéri môjho auta (umelá koža) asi pred pol rokom a povedal by som že efekt je rovnaký ako v deň aplikácie. Samozrejme plochy kde sa pravidelne dotýkam kože ako napr. pri otváraní dverí alebo polohovaní ruky sú už viditeľne vyblednuté ale ostatné sú ako v deň aplikácie. Spotreba Natural Looku je minimálna a jedna fľaška vám vydrží veľmi dlho. Čo sa ceny týka tak v porovnaní cena/spotreba je cca. 17€ za necelý pol liter produktu zanedbateľná.

Výhody:
+ prirodzene matný finiš
+ vôňa
+ ľahká aplikácia
+ malá spotreba
+ cena

Nevýhody:
– možno slabšia výdrž na plaste, mne sa to však nepotvrdilo

Poorboy´s Natural Look

17€
9

Cena

9.0/10

Kvalita

9.0/10

Výhody

  • prirodzene matný finiš
  • vôňa
  • ľahká aplikácia
  • malá spotreba
  • cena

Nevýhody

  • možno slabšia výdrž na plaste, mne sa to však nepotvrdilo

Pridaj komentár