RR Customs Glass Cleaner

RR Customs Glass Cleaner

Popis produktu

Čistič skla od RR CUSTOMS – senzačná pena na čistenie skla. Je tiež ideálny ako povrchové umývacie

Činidlo pred montážou fólií na zmenu farby alebo reklamnej grafiky. Perfektne preniká do nečistôt a odstraňuje ich bez stopy, takže povrch je čistý a odmastený. Pena vytvorená a používaná odborníkmi.

Hodnotenie

Glass cleaner od firmy RR Customs je veľmi dobrý, rýchli a efektívni čistič skiel za výbornú cenu. V tlakovej fľaši sa ukrýva 600 ml aktívnej peny. V cenovej hladine do 5 € za 600 ml ho považujem za veľmi rozumnú a ekonomickú voľbu pre hobby detailérov, ktorí nechcú utrácať za niektoré predražené čističe skiel. Nezanecháva takmer žiadne šmuhy ako napríklad Glass Cleaner od firmy Funky Witch, s ktorým som nebol spokojný hlavné kvôli tomuto neduhu. Za veľké plus pri tomto penovom čističovi, ale pri penových čističoch všeobecne, považujem to že po aplikovaní peny na sklo alebo na utierku, nám krásne ruka kĺže po povrchu bez zadrhávania a utierka nám neuteká z pod ruky.

Použitie a funkčnosť pred montážou fólií alebo reklamnej grafiky som netestoval ale budeme výrobcovi veriť že je produkt vhodný aj na tieto činnosti.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

RR Customs Glass Cleaner

5€
8.5

Cena

9.0/10

Kvalita

8.0/10

Výhody

  • cena
  • skoro bez šmúh
  • veľké balenie

Pridaj komentár